Justin Bieber Fan Türkiye
Hey sen ziyaretçi!
Dur dur sakın sayfayı kapatma , sadece 2 dakikanı vererek üye olabilir ve bize fayda sağlayabilirsin!
Hiçbir şey kaçırmazsın hatta fazla bile olabilir , vaktini boşa harcama ve hemen üye ol. (:
Ya da giriş yap hâdi iyi eğlenceler!
Survivor'ın kamera arkasında evlenme teklifi! 73cb2g
Hey sen ziyaretçi!
Dur dur sakın sayfayı kapatma , sadece 2 dakikanı vererek üye olabilir ve bize fayda sağlayabilirsin!
Hiçbir şey kaçırmazsın hatta fazla bile olabilir , vaktini boşa harcama ve hemen üye ol. (:
Ya da giriş yap hâdi iyi eğlenceler!
Survivor'ın kamera arkasında evlenme teklifi! 73cb2g
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
JUSTINBIEBERFANTR.ENIYIFORUM.ORG ÜYE OLUN AİLEMİZE KATILIN! JUSTIN BIEBER TURKIYE #1

Survivor'ın kamera arkasında evlenme teklifi!

YazarMesaj
•ʜƗɔ•Jʙ•
Üye
Üye
•ʜƗɔ•Jʙ•

Survivor'ın kamera arkasında evlenme teklifi! 51590051
Başarı Puanı : 0
Lakap : •ʜɐƗi•

Survivor'ın kamera arkasında evlenme teklifi! Empty
MesajKonu: Survivor'ın kamera arkasında evlenme teklifi!   Survivor'ın kamera arkasında evlenme teklifi! EmptyPtsi Eyl. 13, 2010 3:11 pm

Survivor'ın kamera arkasında evlenme teklifi! 634199565401977031

Zuhal Topal, şartlar oluşmazsa dizilerde rol almayacağını söyledi.

Ekranların eğlendiren ve evlendiren ismi Zuhal Topal, bu sezon da yuva kurdurmaya devam ediyor.

“Geniş Aile” kadrosundan ayrılmasından sonra konuyla ilgili pek çok dedikodunun öznesi haline gelen Topal, sonunda bu sürpriz kararı neden aldığını açıkladı.

Hürriyet'e konuşan Topal, “Artık ben de kendi yuvamı genişletmek, çocuk sahibi olmak istiyorum” dedi.

Türkiye'de dizi çekmenin zorluklarına dikkati çeken Topal, şartlar değişmezse dizilerde rol almayacağını söyledi:

Zuhal Topal: "Her bölüm 90 dakika. Dolayısıyla oyuncular, yapımcılar, senaristler çok zorlanıyor. Özellikle başrol oynuyorsanız, başka hiçbir şey yapmamanız lazım. Benim hayatım çalışmakla geçti. Çalışacağız tabii ama aynı anda iki iş yaptığında birinden biri etkileniyor. Ben sabah 07.00’de sete gidiyordum. Canlı yayın olduğu için diziden çıkıp yayına yetişmeye çalışıyordum. Herkes geriliyordu.

1,5 senelik sözleşmem var. Ayrıca dizide bir takım misyonlar tamamlandıktan sonra ister istemez tekrara düşülüyor. Ben de kendi misyonumu tamamladığımı düşündüm. İki erkek devamlı benim peşimde. Bu sene devam etseydim ne olurdu bilmiyorum. Bundan sonra da dizilerdeki bu süre sorunu hallolmadığı takdirde hiçbir dizide oynamayacağım."
https://www.facebook.com/pages/JuSTn-ssiesseR-3/103827892999284?r

Survivor'ın kamera arkasında evlenme teklifi!
1 sayfadaki 1 sayfası